Systém EBLOne

Ústředna EBLOne

Panasonic uvedl na trh ústřednu EBLOne, která stanovuje nový standard v oblasti jednosmyčkových systémů detekce požáru. Díky svému exkluzivnímu modernímu a diskrétnímu designu v kombinaci s nejintuitivnějším uživatelským rozhraním jistě zaujme projektanty i koncové uživatele a zároveň usnadní instalaci a údržbu systémů požární signalizace jako nikdy předtím.

Stáhněte si brožuru EBLOne a dozvíte se více o této exkluzivní novince společnosti Panasonic, která způsobí revoluci na trhu jednosmyčkových systémů detekce požáru.

Inovativní elegance a bezpečnost kdekoli

Ústředna EBLOne je ideální volbou pro malé a střední podniky, které vyžadují jednosmyčkový systém požární signalizace a nejmodernější technologii požární detekce. Systém lze bezpečně dálkově monitorovat a ovládat a také jej lze velmi snadno připojit k systémům řízení budov, to vše prostřednictvím volitelné Brány.

Jedinečný uživatelský zážitek, který nemá obdoby

EBLOne představuje nejintuitivnější uživatelské rozhraní postavené na barevném dotykovém displeji s integrovanými stavovými LED diodami a symboly, které poskytuje jedinečné a kompletní uživatelské prostředí pro veškerou obsluhu ústředny. Díky barevnému dotykovému displeji mohou uživatelé okamžitě získat přehled o stavu systému požární signalizace. Jednotka pro prezentaci poplachů také umožňuje získat úplné informace, resetovat a ztišit poplachová zařízení. EBLOne nabízí snadno ovladatelný systém menu založený na aplikaci, který v horní části zobrazuje jasnou cestu ke všem funkcím pro efektivní plnění úkolů. Exkluzivní grafické rozhraní LCD navíc eliminuje potřebu počítače, čímž revolučně mění uvádění do provozu a posouvá jej na další úroveň jednoduchosti.

EBLOne displej

Jednoduchost na každém kroku

Systém EBLOne se vyznačuje snadným použitím od prvního okamžiku instalace až po údržbu díky optimalizovanému sestavení z pouhých tří hlavních částí: robustního kovového šasi s integrovaným vedením kabelů, modulu elektroniky, který lze snadno sestavit a demontovat, a lehkého předního krytu z PC/ABS s výbornou třídou reakce na oheň.

EBLOne je zcela nová adresná ústředna Panasonic, která je však stále důvěrně známá, protože je plně kompatibilní se všemi nejmodernějšími smyčkovými prvky Panasonic a nejmodernějším softwarem EBLWin.

Pro maximální pohodlí nyní EBLOne nabízí dvě možnosti rychlého a snadného uvedení do provozu. Zaprvé tradiční software EBLWin společnosti Panasonic s funkcí automatického adresování a zadruhé zcela nového průvodce automatickým nastavením, který umožňuje uvedení do provozu bez nutnosti použití počítače.


Přehled systému